JUNİOSHOW
Tekstil ihracatının en büyük şehirlerden biri olan Bursa'da gerçekleşecek olan JUNIOSHOW sayesinde sektörün en iyileri ile bir araya gelme fırsatını yakalayın. Bebe çocuk konfeksiyonu sektörünün marka fuarı JUNIOSHOW, 01 – 04 Haziran 2022 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Yeni trend ve temalardan haberdar olmak için JUNIOSHOW'a davetlisiniz!
Tarih 01 Haziran Çarşamba - 04 Haziran Cumartesi
Kapsam BEBE, ÇOCUK HAZIR GİYİM İLGİLİ YAYINLAR
Hes Kodu Giriş İçin Hes Kodu Gerekli.
Bilet & Davetiye Detaylar

Bebek ve Çocuk Hazır Giyim Sektörünün Kalbi “JUNIOSHOW” ile Bursa’da atıyor.

Yılda iki kez düzenlenen Junioshow fuarının 2022 yılının ikinci buluşması, 1 - 4 Haziran 2022 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ortak organizasyonu ile düzenlenen JUNIOSHOW Bursa Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı, Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İş adamları Derneği (BEKSİAD) iş birliğinde gerçekleşiyor.

Katılımcı firmanın özel dekor stantlarla bebek ve çocuk konfeksiyonu için sonbahar & kış konseptli kreasyonlarını tanıtacağı fuar, katılımcılarına ve ziyaretçilerine hem tasarım hem yenilik odaklı uluslararası bir platform sunacak.

“Bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün Bursa’dan Dünyaya Açılımı” olan Ur-Ge Projesi kapsamında T.C. Ticaret Bakanlığı desteğiyle BTSO organizasyonu ve Tüyap yurtdışı ofislerinin etkili çalışmaları ile yurtdışından farklı coğrafyalardan davetli iş insanları ile katılımcı firmalarımızın kurdukları iş bağlantıları sektöre büyük katkı sağlıyor.

Üretimdeki gücünü kıtaların ötesine taşıyan Bursa, bebe ve çocuk giyiminde de dünyaya model olmak için yoluna emin adımlarla devam ediyor.

*FUARDA PARAKENDE SATIŞ YOKTUR. FUAR SADECE PROFESYONEL ZİYARETÇİLERE AÇIKTIR.

FuardanGörseller FairImages
YaklaşanFuarlar Upcoming Fairs
Baby Rose
Az önce Beksiad'a katıldı. Profilini ilk inceleyen sen ol.