MAVİ BONCUK AŞKAR

Firma Hakkında:

Mini’a Firması; 1997 yılında küçük bir atölyede, Mini’a markasıyla bebe ve çocuk giyimi alt grup imalatı ile tekstil sektörüne giren firmamız kısa zamanda Vişne Ticaret Bölgesi (Bursa)’ndeki öncü firmalardan biri olmuştur. Zamanla ürün çeşitliliğini arttıran Mini’a özellikle Jean pantolon, pantolon, şort, kapri, etek, ikili ve üçlü takım ürünlerinde yurtiçi ve yurtdışında talep edilen bir marka haline gelmiştir. Mini’a, Vişne Caddesinde imalat ile birlikte kendi toptan satış mağazasını açan ilk firmalardan olmuştur.

Sektörün gözde iki firması bilgi ve tecrübelerini birleştirmek, müşterilerine en kaliteli ürünü en hesaplı fiyatla sunmak maksadıyla 2020 yılında görüşmelere başlamış ve 2021 yılında Mavi Boncuk Aşkar adı altında Vişne Ticaret Bölgesi’nde faaliyetlerini beraber sürdürmeye başlamıştır.

Firmamız, hali hazırda 3500 M2 lik 4 katlı mağazada, 200’ü aşkın marka ile 10 bin’in üzerinde modeli yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Başta Rusya Federasyonu olmak üzere; Suudi Arabistan, Ukrayna, Irak, Libya ile ihracat yapmakta ayrıca iç piyasaya da ürün tedarik etmektedir. Şirketimiz, ürünleri ile Orta Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarı başta olmak üzere 5 kıtada 25 farklı ülkede aranan bir marka olmuştur.

İlkemiz “Üretimde Kalite, Ticarette Güven” dir.

Firma Markaları:

MİNİA
TEFEKKÜR TESKTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Baby Rose
Az önce Beksiad'a katıldı. Profilini ilk inceleyen sen ol.