MİNİWORLD

Firma Hakkında:

Hakkımızda

" Bebeklerin mini dünyası: Miniworld. "

Bebe ve çocuk hazır giyim sektöründe çeyrek asırdır “Haknur” adıyla faaliyet gösteren firmamız, bebe hazır giyim özelindeki ürün gamını son dönemde sektörde beliren ihtiyaç çerçevesinde müstakil bir çatı altında devam ettiriyor. Bu minvalde, “Minidünya Tekstil Ltd. Şti.” adıyla faaliyete başlayan şirketimiz 2014 yılından bu yana Miniworld markası altında üretim yapıyor.

 

 

Miniworld olarak, 0-24 ay grubunun zıbınlar, takımlar, setler ve havlu grupları başta olmak üzere tüm tekstil ihtiyaçlarını karşılayabilecek modeller tasarlıyor ve üretiyoruz. Markamızın yurtiçinde son tüketiciler gözünde kazandığı bilinirlik sayesinde toptan satış yapan iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına hızlı yanıt vermeye devam ediyoruz. Bu başarıyı yurtdışında da yakalayabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

ISO 9001, ISO 14001 ve EAC sertifikalı ürünlerimiz sektörde kaliteleri ile öne çıkıyor. Kaliteden ödün vermeden ve hep yukarıya taşıyarak hem yurt içi gerek hem de yurt dışı piyasalarda sektörünün öncü firmaları arasında yer almayı hedefliyoruz.

Firma Markaları:

Baby Rose
Az önce Beksiad'a katıldı. Profilini ilk inceleyen sen ol.