BEBESSİ

Firma Hakkında:

“Hayata gülen yüzler” sloganıyla 2005 yılında BEBESSİ tescilli markamızla yola çıktık. Hayatımızın onlarla bir anlam ifade ettiğinin bilinciyle, BEBESSİ markamızla, 0-5 yaş bebe tekstilinde üretim yaparak yolumuza devam etmekteyiz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek, uzman kadrolarımızla, 3000 m2 alanımızda üretim yapmaktayız. Tüm tedarik malzemelerimizi özenle seçerek üretim yapıyoruz. Firmamız; Bursa başta olmak üzere İstanbul ve diğer illerimizde, aynı zamanda Avrupa ülkeleri, Cezayir, Fas, Mısır, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, İran ve Irak gibi Dünya’nın birçok ülkesinde bayilerimiz aracılığı ile hizmet vermektedir. Yeni atılımları destekleyecek şekilde, kurumsallaşma çalışmalarımızla yolumuza devam etmekteyiz.

ARGE
AR-GE merkezimiz şirket bünyesinde olup araştırma-geliştirme faaliyetlerinde önemli konunun sağlık ve kalite olduğunun bilincinde olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

ÜRETİM
BEBESSİ, her geçen gün gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmektedir. Bu gelişmeleri bünyesine adapte ederek, tüm üretim süreçlerinde inovasyona ağırlık vermekte bu sayede dinamizmini korumaktadır.

Firma Markaları:

AKARSU
Baby Rose
Az önce Beksiad'a katıldı. Profilini ilk inceleyen sen ol.