BÜŞRA BEBE

Firma Hakkında:

1990’dan Beri Büşra Bebe

Büşra bebe firması olarak 1990 senesinden itibaren Türkiye’nin Bursa şehrinde çocuk giyim üretimi yapmaktayız. Bursa’nın bebe ve çocuk giyim üretim merkezi olan Vişne caddesinde yaklaşık 2000 m2 üretim alanımızda 35-40 kişilik ana kadromuzla, ve kendi bünyemizde bulunun moda tasarım, kesimhane, üretim banttı, ütü paket ve kalite kontrol bölümlerimizle hizmet vermekteyiz.

Kendi markalarımız (Büşra, Bushra, Vitamin) dışında private label kolleksiyon tasarımı ve üretimi yapmaktayız. Aylık üretim kapasitemiz fason üretim takviyeleri ile 40000-50000 adete kadar çıkmaktadır.

Firma olarak başlıca amacımız çocuklarımızın sağlığını göz önünde bulundurarak üretim için gerekli en kaliteli malzemeleri tedarik etmek ve çocuklarımızın hem günlük hayatta hem de özel günlerde rahatlıkla kullanabilecekleri kıyafetleri üretmektir. Firmamız aynı zamanda çeşitli ülkelerin istediği kalite sertifikalarına da sahiptir.

30 YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİM

30 yıllık tecrübe ve birikim ile özellikle kız çocukları için güncel modayı takip ederek elbise, gömlek, pantolon, tulum, ikili ve üçlü takımlar üretmekteyiz.
Çocuklarımızın renkli dünyasına ayak uydurabilmek adına ve bir renk de biz katalım diyerek her sene yazlık ve kışlık olmak üzere iki ana koleksiyon dışında sezon içinde de ara koleksiyonlar hazırlamaktayız.
Her senenin kendine özgü trend renkleri ve modellerini göz önünde bulundurarak hazırladığımız koleksiyonlarımızı belli başlı fuarlar, kendi showroomumuz ve partner toptancılarımızda müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Büşra bebe olarak bizi rakiplerimizden ayıran başlıca özelliğimiz 1’den 16 yaşa kadar geniş ürün yelpazesine sahip olmamızdır.
Büyük özen ve titizlikle hazırladığımız koleksiyonlarımızı yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize zamanında ve hızlı bir şekilde sevk etmekteyiz.
Büşra bebe firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmekteyiz.

Firma Markaları:

Baby Rose
Az önce Beksiad'a katıldı. Profilini ilk inceleyen sen ol.